نام کامل:داوود یعقوبی,نام مستعار:مجتمع فنی تهران.آدرس سایت:www.www.mftalborz.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5
ورود

تقویم آموزش های مدیریت در بهار 1397

تقویم آموزشهای مدیریت در بهار 1397 (منتشر شد)

دپارتمان آموزشهای مدیریت مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز اقدام به تدوین و انتشار تقویم بهار سال 1397 نموده است.

مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

در این تقویم 15 دوره آموزشی در زمینه های مختلف مدیریت گردآوری و ارائه شده است. دوره های آموزشی مذکور از بین ده ها دوره آموزشی رایج به گونه ای انتخاب شده است که فراگیران با صرف حداقل زمان به بیشترین اطلاعات مورد نیاز مدیریتی دست یابند و عملاً هیچ جنبه ای از مهارتهای مدیریتی که برای اداره یک سازمان مورد نیاز است از قلم نیفتاده است.بنابراین دوره های مذکور می تواند طیف گسترده ای از مخاطبان، اعم از اعضای هیئت مدیره تا کارشناسان را شامل گردد.

هر یک از دوره های موجود در تقویم در زیر بصورت خلاصه تشریح گردیده اند:

مدیریت عمومی:

در این دوره به نظریه های مدیریت و تعریف جدید مدیریت پرداخته می شود به گونه ای که یکبار برای همیشه تعریف واضح و استاندارد شده ای از مدیریت در ذهن فراگیر نقش می بندد و به تعاریف سلیقه ای و مبهم پایان داده می شود و بر مبنای تعریف ارائه شده، اصول برنامه ریزی، سازماندهی، هدایت(رهبری) و کنترل سازمان تشریح می گردد و ابزارها و روش های اجرای آنها معرفی می شود.

همچنین مهارتهای مورد نیاز مدیران، اهمیت و تاثیر این مهارتها در اداره سازمان و نحوه کسب آنها مورد بحث قرار می گیرد.

مطالب ارائه شده و پاسخ و پرسش های مطروحه، ذهنیت فراگیر را در رابطه با مدیریت سازمان قوی و چابک می سازد. این دوره بالاخص برای مدیران عامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران کارخانه و مدیران و روسای واحدهای عملیاتی مفید خواهد بود.

طول دوره: 20 ساعت

روز و ساعت برگزاری: دوشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 28/03/97

شهریه (ریال): 5,950,000

لینک ثبت نام

مهارتهای ارتباطی:

مهارتهای ارتباطی از مهم ترین مهارتها در مدیریت به شمار می رود. منظور از این مهارتها، توانایی انتقال خواسته به یکدیگر می باشد که مجموعه ای از ویژگیهای شخصی، رفتاری و نیز ابزارهای لازم برای انتقال را شامل می گردد.

در این دوره مفهوم ارتباط و ارتباطات سازمانی واضح می گردد، موانع ارتباطی مورد بحث قرار می گیرد و ویژگیهای ارتباط مؤثر(گوش دادن مؤثر، سخن گفتن مؤثر و ...) تشریح می شود.

همچنین ابزارهای مناسب برای هر نوع ارتباط اعم از فردی و سازمانی معرفی می گردند.

در این دوره فراگیران به موضوعات بسیار مهمی در مورد ارتباطات مؤثر دست می یابند که قبلا از آنها بی اطلاع بودند و یا آنها را دست کم می گرفتند به گونه ای که زندگی شخصی و کاری آنها از همان جلسات اول دستخوش تغییر می گردد.

مهارتهای ارتباطی برای مدیر از بعد رهبری سازمان دارای اهمیت حیاتی است.

طول دوره: 16ساعت

روز و ساعت برگزاری: پنجشنبه 8:30 الی 15:30

تاریخ شروع: 24/03/97

شهریه (ریال): 4,650,000

لینک ثبت نام

توانمندسازی مسئولان دفاتر:

مسئولان دفاتر، بالاخص مسئولان دفاتر مدیران از عوامل مهم موفقیت یک مدیر به شمار می روند. در برخی سازمانها، مسئولان دفاتر گاه تا حد دستیار مدیر نقش آفرینی می کنند.

علت اهمیت مسئولان دفاتر آن است که آنها معمولاً با طیف وسیعی از ذینفعان سازمان، اعم از داخلی یا خارجی در ارتباط قرار می گیرند و کیفیت عملکرد آنها اثر بسیار زیادی بر نتایج ارتباط سازمان با ذینفعان می گذارد.

از سوی دیگر مسئولان دفاتر بایستی از مهارتهای اجرایی کافی برای اجرای کارها، ثبت کافی امور و ارائه مؤثر شواهد انجام فعالیت ها و ... برخوردار باشند.

در این دوره مسئولان دفاتر آموزش می بینند که چگونه مهارتهای ارتباطی و اجرایی خود را افزایش دهند تا مدیرشان بتواند به کارهای اصلی تری بپردازد. همچنین با یادگیری این مهارتها در می یابند که چگونه وضعیت شغلی خود را تثبیت و بهبود بخشند.

طول دوره: 20ساعت

روز و ساعت برگزاری: پنجشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 03/03/97

شهریه (ریال): 1,680,000

لینک ثبت نام

مدیریت رفتار سازمانی:

دانش رفتار سازمانی، علمی است که از اصول روانشناسی، بالاخص روانشناسی اجتماعی بهره می گیرد تا رفتار فرد در سازمان و گروه در سازمان و ارتباطات مختلف اینها را باهم توضیح دهد.

تفاوتهای شناختی که در فرد ، گروه و نیز در سازمان اتفاق می افتد و بالاخص خطاهای شناختی، می توانند بسیاری از وقایع سازمانی از قبیل جلب شدن یا احتراز کارکنان از همکاری در توسعه سازمان، اعتصابات کارکنان، حرکت جمعی کارکنان برای نوآوری و کمک به مدیریت سازمان، ورود و خروج کارآفرینان سازمانی و بسیاری از پدیده های مرتبط و از جمله شکل گیری و تاثیرپذیری متقابل فرهنگها و پاره فرهنگها در سازمان را توضیح می دهد

آشنایی با اصول رفتار سازمانی کمک می کند تا راجع به وقایع سازمانی دیدگاه هوشمندانه ای ایجاد شود و با درک دینامیزم حاکم بر رفتار سازمانی، تصمیمات مرتبط با اداره سازمان با خطای کمتری اتخاذ گردد.

طول دوره: 12 ساعت

روز و ساعت برگزاری: پنجشنبه 13 الی 17

تاریخ شروع: 07/04/97

شهریه (ریال): 2,050,000

لینک ثبت نام

مدیریت مالی(برای مدیران غیرمالی):

کسانی که اداره سازمانها را به عهدا دارند معمولاً کارآفرینان، مهندسان یا متخصصانی هستند که عمدتاً در رابطه با محصول یا خدمات سازمان تبحر دارند و از دیدگاه یک مدیرمالی به سازمان خود نمی نگرند آنها معمولاً صورتهای مالی و مفاهیم مربوط به آن را درک نمی کنند و با مدیرمالی و یا با حسابداران خود اشتراک زبانی و مفهومی ندارند.

دوره مدیریت مالی برای کسانی تدوین شده که تحصیلات آنها در امور مالی نمی باشد. لیکن با گذراندن این دوره درمی یابند که چگونه به امور مالی شرکت بنگرند و از حسابداران خود چه خواسته ای داشته باشند.

این دوره کمک می کند تا آنها با پایش مرتب شاخص های مالی، سازمان خود را با تصمیم گیری های عاقلانه تری به پیش ببرند. و یا حتی در مورد ادامه یا عدم ادامه ارائه یک محصول یا خدمت و یا حتی کل کسب و کار خود تجدید نظر نمایند

گذراندن این دوره برای مدیران ارشد سازمانها یعنی مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره ها ضروری است.

طول دوره: 24ساعت

روز و ساعت برگزاری: شنبه 13 الی 17

تاریخ شروع: 19/03/97

شهریه (ریال): 5,000,000

لینک ثبت نام

اصول بازاریابی:

بازاریابی فعالیتی است که مشتری بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل می کند و یا مشتری موجود را به تکرار خرید تشویق می کند. بسیاری از کارآفرینان و صاحبان ایده و کسب و کار که با اصول بازاریابی آشنا نیستند اغلب دچار دچار شکست می شوند زیرا آنها با مفاهیمی چون تحقیقات بازار، تقسیم بندی بازار، تعیین بازار هدف، آمیزه بازاریابی، جایگاه سازی برای محصول یا خدمت و غیره آشنا نیستند اگرچه بخشی از آنها را به صورت تجربی آموخته اند و به کار می گیرند لیکن با همه ابزارهای آن آشنا نیستند.

در دوره اصول بازاریابی به انواع روشها و استرتژیهای بازاریابی پرداخته می شود و مهارتهای فردی و سازمانی در این زمینه تشریح می گردد. فراگیران با یادگیری همه اصول بازاریابی، آن را برای کسب و کار خود مناسب سازی می کنند و توانایی خود و کسب و کارشان را نه تنها در شرایط عادی بهبود می بخشند بلکه در شرایط بحران بهتراز سایر رقبای خود در صحنه کسب و کار باقی می مانند.

طول دوره: 24ساعت

روز و ساعت برگزاری: دوشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 21/03/97

شهریه (ریال): 5,350,000

لینک ثبت نام

مدیریت فروش و رفتار با مشتری:

فروش یعنی درک نیاز مشتری، ارائه راه حل برای رفع این نیازها و کسب توافق با مشتری تا از این فرآیند یک رابطه برد-برد ایجاد شود و خرید تکرار گردد(رجوع شود به کتاب مدیریت فروش و فروش حضوری نوشته پرویز درگی) .

در واقع فروش بخش مهمی از بازاریابی است زیرا باید موجب تکرار خرید گردد. فرد و سازمان بایستی چه مهارتها و چه سیستم هایی برای مدیریت فروش داشته باشند تا مشتری مجدداً برگردد؟ ویژگیها و مهارتهای افراد فروش در رابطه با محصول، در رابطه با رقبا، در رابطه با هم تیمی های خود، در رابطه با بازار و گرایش های جدید آن و غیره چیست؟ سازمان فروش چگونه سازماندهی می شود و بسیاری موضوعات مفید دیگر که در این دوره آموخته می شود به فراگیران کمک می کند تا سازمانی مشتری و جامعه محور بسازند و بقای آن را تضمین کنند.

طول دوره: 36ساعت

روز و ساعت برگزاری: پنجشنبه 13 الی 17

تاریخ شروع: 20/02/97

شهریه (ریال): 7,800,000

لینک ثبت نام

مهارتهای مذاکره در مراودات کسب و کار:

برای سازمانها کیفیت انجام مذاکره برای عقد قراردادهای خرید و فروش و حتی قراردادهای پشتیبانی، بر راندمان و اثربخشی مالی سازمان بسیار تاثیرگذار است.

امروزه در مذاکرات، طرفهای شرکت کننده از اصول مشخصی پیروی و بهره گیری می کنند. کسانی که با این اصول آشنا هستند هم از دیدگاه طرف مقابل حرفه ای تر ارزیابی می شوند و هم در جریان مذاکرات توفیق می یابند که جریان مذاکره را به سمت یک نتیجه برد-برد هدایت کنند.

در این دوره اصول تجربی و علمی مرتبط با مذاکرات تجاری تشریح می گردد و به ویژگیهای یک مذاکره کننده موثر پرداخته می شود. همچنین با ذکر مثال هایی از تاثیر فرهنگهای مختلف بر کیفیت مذاکره، محیط مذاکره ، پروتکل های مذاکره و بسیاری مطالب مفید دیگر، فراگیران می آموزند که چگونه در مورد مذاکره ای که در پیش دارند اطلاعات جمع آوری کنند، برای آن آماده شوند، آن را اجرا نموده و بالاخره به طرز مطلوبی خاتمه دهند.

طول دوره: 12ساعت

روز و ساعت برگزاری: پنجشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 31/03/97

شهریه (ریال): 4,250,000

لینک ثبت نام

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM):

سازمان ها بدون داشتن آگاهی و بدون تدوین سیستمی برای ارتباط با مشتریان، از نظر فروش دچار مشکل خواهند شد. ارتباط با مشتریان باید در همه مراحل قبل از فروش، حین فروش، پس از فروش (اعم از دوران گارانتی و وارنتی) و حتی پس از آن با توجه به ماهیت محصول و مشتری تعریف شود و عمق و گستره آن مشخص گردد.

با توجه به اینکه فعالیت های مرتبط با CRMمی تواند موجب بکار گیری منابع و صرف هزینه های قابل توجه گردد، استفاده از فناوری اطلاعات برای اجرای آن به سرعت ضروری می گردد.

در این دوره آموزشی ویژگیهای یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری، نحوه تعریف و تدوین آن و نیز اصول انتخاب و بکارگیری ابزار فناوری اطلاعات در استقرار آن تشریح می گردد و لذا فراگیران با نحوه مناسب سازی اصول CRMو پیاده سازی آن در سازمان خود آشنا می شوند.

طول دوره: 12ساعت

روز و ساعت برگزاری: سه شنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 08/03/97

شهریه (ریال): 3,550,000

لینک ثبت نام

مبانی تجارت الکترونیک:

تجارت الکترونیک به انجام خرید و فروش محصولات و خدمات از طریق شبکه های الکترونیکی و بطور مشخص از طریق اینترنت اطلاق می شود. در جریان فعالیت های تجارت الکترونیک تراکنش ها برای انتقال مالکیت یا حقوق استفاده از کالا و خدمات انجام شود. با توجه به توسعه سیستم های کامپیوتری و مفاهیم دیجیتالی، این نوع تجارت رو به رشد بوده و مرتباً فراگیرتر می شود. بدیهی است فرآیندهای سازمانها بایستی تغییرات مناسبی پیدا کنند تا تجارت الکترونیک بتواند توسط آن سازمان بکار گرفته شود.

سه گروه اصلی فرآیندهای سازمانی که باید ارتقاء داده شوند تا تجارت الکترونیک توسط سازمانی قابل بکارگیری باشد عبارتند از فرآیندهای عملیاتی(تدارکات، سفارش گذاری، لینک با تامین کنندگان، پرداخت و ...)، فرآیندهای مرتبط با مشتری(بازاریابی و فروش از طریق اینترنت، ارائه خدمات به مشتری و ...) و فرآیندهای مدیریت داخلی(خدمات کارکنان، آموزش، ایجاد ارتباطات الکترونیک بین واحدها و ...).

اصول استقرار تجارت الکترونیک در سازمان و پیچیدگی ها و فنون کار در محیط های الکترونیک و بالاخص اینترنت در این دوره تشریح می گردد و فراگیران نسبت به این نوع تجارت دیدگاه عمیق تر و واقع بینانه تری پیدا می کنند.

طول دوره: 20ساعت

روز و ساعت برگزاری: چهارشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 30/03/97

شهریه (ریال): 3,300,000

لینک ثبت نام

بازرگانی بین المللی:

بازرگانی یا تجارت بین المللی برای بسیاری از سازمانها اکنون به یک ضرورت گریز ناپذیر تبدیل شده است زیرا بسیاری از محصولات و خدماتی که توسط سازمان ها ارائه می گردند ، در داخل کشور بازار بیشتری برای فروش ندارند و لذا صادرات آنها ضروری است و از سوی دیگر تولید برخی از محصولات و خدمات در داخل کشور مقرون به صرفه نبوده و فاقد توجیه اقتصادی است و لذا واردات آنها اهمیت پیدا می کند.

در بحث بازرگانی خارجی موضوع مزیت های نسبی و مزیت های مطلق سازمانها و کشورها مطرح است.

اصولا تجارت بین المللی بصورت خرید و فروش محصولات و خدمات بین کشورها تعریف می شود و به همین دلیل این نوع تجارت تحت تاثیر وقایع و اتفاقات بین المللی قرار می گیرد و به دلیل بزرگی محیط تجارت، رقابت هم در آن بسیار زیاد است.

یک موضوع بسیار مهم در تجارت خارجی قوانین و مقررات کشورمان برای واردات و صادرات کالا و خدمات است. که فرآیندهای آن به شیوه موثری تشریح می گردند

در این دوره، مفاهیم بازرگانی بین المللی، نحوه ورود به بازار بزرگ بین المللی و کلیه عوامل موثر بر این تجارت تشریح می گردد

از جمله به طور کلی به قوانین و فرهنگ برخی ملل در زمینه تجارت بین الملل پرداخته می شود و برخی فرصتهای تجاری موجود مورد بحث قرار می گیرد.

طول دوره: 24ساعت

روز و ساعت برگزاری: سه شنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 01/03/97

شهریه (ریال): 7,200,000

لینک ثبت نام

مدیریت دانش:

دانش موجود در سازمان ها مهمترین سرمایه آنها به حساب می آید. دانش سازمانی در واقع یکی از مهم ترین دارایی های سازمان است که روی بهره وری ، ماندگاری و مزیت های رقابتی سازمان اثرگذار می باشد

دانش صریح وضمنی موجود در سازمانها که در قالب اسناد و مدارک رسمی و یا بصورت تجربیات و محتوای ذهنی کارکنان با تجربه شکل می گیرد، سرمایه عظیمی است که در صورت عدم مدیریت صحیح و به موقع ممکن است از سازمان خارج شود.

مدیریت دانش راهکارهایی را برای شناسایی، حفظ، نگهداشت، ارزشیابی و بهبود دانش سازمانی فراهم می آورد به گونه ای که دانش قبلی سازمان در عملیات و پروژه های آتی سازمان از هدر رفتن منابع جلوگیری می کند و پروژه های آتی با آموختن درس از دانش سازمانی، با هزینه کمتر، زمان کوتاهتر و کیفیت بهتری قابل اجرا خواهند بود.

اجرا و پیاده سازی مدیریت دانش در سازمانها از ظرایفی برخوردار است که این دوره به آنها می پردازد همچنین، چگونگی و اصول استفاده از تکنولوژی اطلاعات در مدیریت دانش مورد بحث قرار می گیرد و راه های جلب مشارکت کارکنان به مثابه جدی ترین موضوع در استقرار سیستم مدیریت دانش مورد توجه قرار می گیرد.

طول دوره: 12ساعت

روز و ساعت برگزاری: دوشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 21/03/97

شهریه (ریال): 4,150,000

لینک ثبت نام

استاندارد مدیریت پروژه PMBOK:

این استاندارد راهنمای پیکره دانش مدیریت پروژه است. کلیه مفاهیم مدیریت پروژه، در این استاندارد که توسط موسسه مدیریت پروژه آمریکا (PMI) تدوین گردیده است، به مدیران و افراد مسئول در پروژه ها کمک می کند که مدیریت پروژه خود را به گونه ای حرفه ای انجام داده و کلیه عوامل موثر بر پروژه ها را تحت نظر و کنترل داشته باشند.

در این استاندارد علاوه بر تشریح مبانی و تعاریف مدیریت پروژه، چرخه حیات پروژه ها و سازمانهای پروژه محور و تعاملات بین فرآیندهای پروژه ها، به مدیریت در زمینه های یکپارچگی، محدوده، زمان، هزینه، کیفیت، منابع انسانی، ارتباطات، ذینفعان، ریسک، تدارکات و سایر موضوعات کلیدی مطرح در مدیریت پروژه می پردازد و به افراد شاغل در پروژه ها کمک می کند که وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

افرادی که این دوره را می گذرانند بهتر می توانند از ابزارهایی چون نرم افزارهای کنترل پروژه استفاده نمایند و سطح اثربخشی سازمان خود را در ارتباط با رسیدن به اهداف تعیین شده ارتقا بخشند

طول دوره: 32 ساعت

روز و ساعت برگزاری: پنجشنبه 13 الی 17

تاریخ شروع: 20/02/97

شهریه (ریال): 4,800,000

لینک ثبت نام

برنامه ریزی تولید:

برنامه ریزی تولید در واقع برنامه ریزی عملیات در سازمانهای تولیدی است که در صورتی که به خوبی انجام شود در بهره وری سازمان و رضایت مشتری و سایر ذینفعان نقش کلیدی ایفا می نماید.

از مشکلات بهره وری در شرکتهای تولیدی، موجودی انبار غیر ضروری از مواد اولیه، نیم ساخته و محصولات است و وجود گلوگاه های تولیدی، روند عملیات را دچار وقفه نموده و تحویل کالا را به تعویق می اندازد و موجبات نارضایتی مشتری را فراهم می آورد.

در این دوره مبانی برنامه ریزی تولید، مدیریت زنجیره تامین، برنامه ریزی منابع تولید، برنامه ریزی نیاز مواد، برنامه ریزی کارگاهی، سیستم های کنترل تولید، سیستم های گردش اطلاعات و ...تشریح می گردد و با ذکر مثال های عملی، فراگیران می آموزند که چگونه در نقش برنامه ریزان تولید به خوبی ظاهر شده و کارایی و اثربخشی سازمان خود را بهبود بخشند.

طول دوره: 35ساعت

روز و ساعت برگزاری: جمعه 13 الی 17

تاریخ شروع: 97/03/25

شهریه (ریال): 4,600,000

لینک ثبت نام

آشنایی با الزامات ISO9001:2015

استاندارد ISO900، استاندارد سیستم مدیریت کیفیت است. از بین سیستم های مدیریتی یک سازمان، سیستم مدیریت کیفیت، اغلب فرآیندهای سازمانی سازمانی را شامل می گردد و از آنجا که بر اساس تفکر فرآیندی و مدل PDCAقرار دارد، ابزار بسیار مهمی برای ایجاد یکپارچگی در فرآیندهای سازمانی و نیز وسیله مهمی برای بهبود سازمانی به شمار می رود.

مدیران تضمین کیفیت سازمانها بدلیل فراگیر بودن سیستم مدیریت کیفیت به افراد مهمی برای مدیران سازمان تبدیل می شوند زیرا با اجرای درست این سیستم، موجب می گردند که فعالیت های سازمان بالاخص در زمینه برنامه ریزی، سازماندهی و کنترل، به صورت اثربخش تری به اجرا درآیند و در نتیجه کارای و اثربخشی کل سازمان افزایش یابد

نکته مهم آن که در تغییراتی که هر بار در این استاندارد توسط سازمان ISOصورت می پذیرد، آخرین مفاهیم مدیریتی مدون شده در جهان در آن اعمال می گردد و لذا فراگیرانی که این دوره را میگذرانند با آخرین دیدگاه ها و مفاهیم مدیریتی دنیا آشنا شده و به روز می گردند .

طول دوره: 16ساعت

روز و ساعت برگزاری: چهارشنبه 17 الی 21

تاریخ شروع: 09/03/97

شهریه (ریال): 4,250,000

لینک ثبت نام

جهت بهره مندی از 3% تخفیف ثبت نام اینترنتی به سایتstudent.mftalborz.ir مراجعه نمایید.

مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز
www.mftalborz.ir
آدرس ساختمان آزادگان: کرج، پل آزادگان، روبروی مسجد مهدویه، ساختمان مجتمع فنی تهران
32231995تلفن:
آدرس ساختمان فردیس:فردیس، بین فلکه سوم و کانال ساختمان مجتمع فنی تهران (نمایندگی استان البرز)
تلفن:36526055

Instagram:mftalborz

Telegram:@ mftalborz

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است

آخرین اخبار

نوشته شده در 11/02/1401, 15:30 توسط admin
برترین موسسه آموزشی استان البرز معرفی دکتر داود یعقوبی مدیرعامل شرکت مجتمع فنی مهدپرداپژوهان و نماینده مجتمع فنی تهران در استان البرز، بعنوان...
نوشته شده در 11/11/1400, 14:31 توسط admin
آموزشگاه فنی و حرفه ای مهد پرداپژوهان (مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز ) درراستای اهداف خود مبنی بر حمایت از جوانان مستعد پیشرفت درنظر دارد با...
نوشته شده در 11/11/1400, 14:31 توسط admin
آموزشگاه فنی و حرفه ای مهد پرداپژوهان (مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز ) درراستای اهداف خود مبنی بر حمایت از جوانان مستعد پیشرفت درنظر دارد با...
نوشته شده در 29/09/1400, 11:29 توسط admin
دپارتمان دانش و سلامت در مجتمع فنی تهران نمایندگی استان البرز توانست در مدت کوتاهی پس از آغاز فعالیت توجه بسیاری از بانوان سخت پسند را به خود جلب...
نوشته شده در 16/09/1400, 13:36 توسط admin
پایان دوره عملی آموزش مراقبت از پوست، مو و زیبایی به صورت حضوری در محیط کلینیک برگزار گردید: سرفصل دوره: •شناخت...
نوشته شده در 15/08/1400, 13:36 توسط admin
مجتمع فنی تهران دوره‌های در حال ثبت نام دوره +Network دوره C# programming دوره Ms project دوره آموزش برنامه‌ریزی و کنترل پروژه...
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)