نام کامل:داوود یعقوبی,نام مستعار:مجتمع فنی تهران.آدرس سایت:www.www.mftalborz.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5
ورود

IELTS & TOEFL در کرج

گروه تخصصی آیلتس و تافل در کرج

زمان مشاوره و تعیین سطح دوره های آیلتس IELTS:

روزهای سه شنبه راس ساعت 14:30

  • این گروه با کادر علمی متخصص در زمینه آموزشهای آیلتس، دوره های آیلتس (IELTS) را بصورت ترمیک و کاملا کاربردی اجرا می نماید.

- این دوره ها برای تمامی افرادی که قصد مهاجرت دارندبسیار مفید است.

- تمامی افراد با هر سطح دانش زبان که هستند می توانند پس از انجام تعیین سطح و مشاوره تخصصی آیلتس از این دوره ها در سطح دانش خود استفاده نمایند.

  • این گروه با استفاده از استانداردهای آزمون بین المللی آیلتس، اقدام به برگزاری آزمونهای آزمایشی آیلتس (IELTS) (ماک Mock) بصورت مدون با زمانبندی مشخص می نماید.

  • این گروه کارگاههای مخصوص آیلتس بصورت تک مهارت جهت تقویت اسکیل های دانشپذیران نیز برگزار می نماید.

  • این گروه جهت کمک به دانشپذیران در پیشرفت مهارتهای خود امکان تصحیح و ارزیابی و نمره دهی به مهارتهای دانشجویان بصورت مجازی را دارد.

زمان مشاوره و تعیین سطح دوره های آیلتس IELTS:

روزهای سه شنبه راس ساعت 14:30

@IELTSmft

"خانه آیلتس البرز"

دپارتمان مجتمع فنی تهران-البرز

مشاوره و ثبت نام کرج:

+982632209102

داخلی 155

تفاوت IELTS (آیلتس) با TOEFL (تافل):

آیلتس (به انگلیسی: IELTS) که برگرفته از سرواژگان (International English Language Testing System) به معنای سامانه جهانی ارزیابی زبان انگلیسی است، یکی از باارزش‌ترین آزمون‌های زبان انگلیسی است که در سراسر جهان برگزار می‌شود. آیلتس در واقع آزمونی بریتانیایی بوده و از این نظر در برابر تافل، آزمون آمریکایی، قرار می‌گیرد. داوطلبان آزمون آیلتس در کنار تفاوت ساختاری آزمون آیلتس به تافل باید هنگام انتخاب کشور مقصد در مهاجرت نیز بین این دو آزمون اولویت بندی داشته باشند. این آزمون به دست دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا برگزار می‌شود.

و

تافل (به انگلیسی: TOEFL) که برگرفته از سرواژگان Test of English as a Foreign Language به معنای آزمون انگلیسی به عنوان زبان بیگانه است، آزمونی است که میزان توانایی افراد را در زمینهٔ برقراری ارتباط به زبان انگلیسی در سطح دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی می‌سنجد. این آزمون توسط مؤسسه ای‌تی‌اس (ETS) در دو نوع کاغذی و اینترنتی برگزار می‌شود و در بیش از نه هزار دانشگاه و مؤسسه از بیش از یکصدو سی کشور جهان[۱][۲] مورد پذیرش قرار می‌گیرد. تافل اولین بار در سال ۱۹۶۴ برگزار شد و پس از آن تا کنون نزدیک به ۲۰ میلیون نفر در این آزمون شرکت کرده‌اند.

نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)