نام کامل:داوود یعقوبی,نام مستعار:مجتمع فنی تهران.آدرس سایت:www.www.mftalborz.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5
ورود

"آموزشMBA در مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز"

دپارتمان مدیریت مجتمع فنی تهران(نمایندگی البرز) برگزار می نماید:

"آموزشMBA در مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز"

mba- مجتمع فنی تهران البرز

آموزشMBA در مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز، دوره ای کاربردی و بلندمدت برای مدیریت کلان سازمان ها و شرکت ها و علاقمندان به علوم مدیریت،با ارائه گواهینامه معتبر بین المللی می باشد.

دوره MBAدر مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز با توجه به نیاز بازار و شرکت ها تدوین شدهاست. این دوره به صورت کاملاً کاربردی و Case Study برگزار می شود. اساتید دوره مدیریت کسب و کار یابه عنوانی همان دوره MBA علاوه بر دانش عالی آکادمیک، در بازار ایران و بین الملل فعالیت داشته و تجربیات موفق خود را در اختیار دانش پذیران قرار می دهند.دوره مذکور تلفیقی ازسه گرایش اصلی در MBAیعنی گرایش استراتژی ، گرایش بازاریابی و گرایش سرمایه گذاری است تا برای دانشجویان بیشترین ارزش افزوده را ایجاد نموده و آنها بیشترین دانش و مهارت های
لازم را برای تبدیل شدن به یک مدیر کسب نمایند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با تخفیف ویژه
با شماره تلفن
02632209102
و یا 02634127
داخلی 145 تماس حاصل فرمایید.

تقویم بهار 97 دپارتمان مدیریت

تقویم بهار 97 دپارتمان مدیریت

مجتمع فنی تهران نمایندگی البرز

چهارمین سمینار رایگان آشنایی با بورس و سرمایه گذاری

پس از اجرای موفقیت آمیز سه سمینار در نیمه دوم سال 96، چهارمین سمینار آشنایی با سرمایه گذاری در بورس در تاریخ 96/11/26 ساعت 17 الی 19 در محل سالن سمینار مجتمع فنی تهران واقع در میدان آزادگان برگزار خواهد شد.

در این سمینار آقای مهندس جعفری نکات بسیار جذابی را در رابطه با نحوه نگرش ما به پول و سرمایه گذاری مطرح می کنند و برنامه آموزشی دپارتمان مدیریت و بورس برای تربیت کسانی که بتوانند در بورس برای خود درآمد ایجاد نمایند را تشریح خواهند نمود

لازم به ذکر است که آقای مهندس جعفری در این جلسه ، چند سهم مناسب را برای خرید معرفی می کنند و به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ خواهند داد.
شرکت در این سمینار را نه تنها به تازه کاران علاقمند شده به بورس ، بلکه به همه کسانی که هم اکنون در بازار سهام فعال هستند نیز توصیه می کنیم.
جهت رزرو سمینار با شماره تماس 02632209102 داخلی 131 و 135 تماس حاصل فرمایید.
نمایش

درخواست تماس شناور

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)